Wypłyń na głębię swoich możliwości – warsztaty

Warsztaty “Wypłyń na głębię swoich możliwości” to propozycja dla każdego, kto poszukuje pracy, chce rozeznać swoją drogę zawodową, albo też nie czuje się spełniony w dotychczasowym miejscu zatrudnienia.
Jeżeli chcesz odkryć swoje talenty i żyć w obfitości, to te warsztaty są dla Ciebie!
Odkryjesz swoje mocne strony, przygotujesz swój profil zawodowy, stworzysz plan działania i wypłyniesz!
Wszystko to pod okiem Ani Stępień, doradcy zawodowego, konsultanta kariery, przedsiębiorcy.
Zapraszamy 22 lipca o 17 do Specjalistycznej Poradni Rodzinnej im. św. Joanny Beretta Molla w Lubinie.
Zapisy pod numerem telefonu Poradni: 697 672 275
Udział w warsztatach jest bezpłatny – odbywają się w ramach projektu „Polskie Inicjatywy Poradnicze”, finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2023-2033. Projekt jest realizowany w partnerstwie z Fundacją Przestrzeń Lokalna, Fundacją Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” oraz LGD Trygon „Rozwój i Innowacja”.

Ostatnie

Inne wpisy

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

ieśmiałość to problem, który często bywa bagatelizowany przez otoczenie dziecka. W szkole taki uczeń nie sprawia większych problemów, nie jest “kłopotliwy”. Jeżeli jednak jesteś rodzicem dziecka nieśmiałego, to możesz być zaniepokojony trudnościami w nawiązywaniu relacji przez Twoją pociechę, jej kłopotami z wystąpieniami publicznymi, wypowiadaniem się na forum. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wspierać rozwój dziecka nieśmiałego, jakie Twoje zachowania mogą ułatwić, a jakie – utrudnić kontakt z dzieckiem, to zapraszamy na warsztaty!