Witamy w naszej poradni

Nasza misja: Ratunek w kryzysie rodziny, zawsze i dla każdego!

Jeżeli czujesz, że w twojej rodzinie, małżeństwie, związku czy w relacji z innymi zaczyna dziać się źle albo dzieje się dobrze i chcesz dowiedzieć się, jak utrzymać ten stan – skorzystaj z bezpłatnej i anonimowej pomocy w naszej Poradni! Oferujemy spotkania z kompetentnymi i życzliwymi specjalistami, którym możesz zaufać (m. in. terapeuta rodziny, terapeuta NEST, psychoterapeuta, terapeuta uzależnień i współuzależnień, doradcy rodzinni) – wystarczy zadzwonić i zarejestrować się!
Możesz także wziąć udział w organizowanych przez nas warsztatach i wykładach dla rodzin, małżeństw, rodziców i wielu innych.

Zapraszamy!

Wierzymy, że każdy zasługuje na pomoc i każda rodzina jest warta, by o nią zawalczyć!

W naszej poradni

Nasze aktualności

W depresji nie jesteś sam!

“W depresji nie jesteś sam” – to ważny i potrzebny projekt, w ramach którego każdy mieszkaniec Zagłębia Miedziowego może uzyskać profesjonalne wsparcie w walce z depresją. Zapraszamy po szczegóły!

Warsztaty w poradni

Nasze warsztaty

Warsztaty prowadzone w naszej Poradni dotykają tematyki rodziny, relacji, komunikacji… Prowadzą je zazwyczaj specjaliści z naszej załogi, choć czasem zdarza nam się zapraszać prowadzących z zewnątrz.
Bieżące tematy i terminy warsztatów można znaleźć w zakładce „Aktualności” lub na naszym profilu na FB. Jeżeli jednak interesują Cię zajęcia, których w tej chwili nie ma w naszej ofercie, zadzwoń – udzielimy informacji czy planujemy podjąć tę tematykę w najbliższym czasie i postaramy się pomóc!

Ostatnie

Warsztaty i grupy wsparcia

Nasi Specjaliści

Specjaliści dyżurujący w Poradni służą pomocą w następujących dziedzinach:

Doradca Życia Rodzinnego

Mirosława Jagiełło, Agata Szymkowiak, Agnieszka Mowińska

dla narzeczonych, małżeństw i par – nie tylko NPR

Fizjoterapeuta - doradca żywieniowy

Karolina Bochnia

dla poszukujących właściwej diety, ćwiczeń, lepszej jakości życia

Terapeuta rodzin

Beata Bochnia