Specjaliści dyżurujący w naszej Poradni to:

Szanowni Państwo, udział w spotkaniach ze specjalistami jest możliwy wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub bezpośrednio u specjalisty. Poradnia jest otwarta tylko w godzinach dyżurów specjalistów, natomiast rejestracja telefoniczna jest czynna w dni robocze od 9.00 do 17.00.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Poradnią – pomożemy w doborze specjalisty, formy spotkania i wyznaczymy dogodny termin!

Beata Bochnia terapeuta rodziny

Doradca Życia Rodzinnego

Mirosława Jagiełło, Agnieszka Mowińska, Agata Szymkowiak

to specjalista dla Ciebie, jeżeli chcesz lepiej rozumieć przyszłego męża/żonę, chcesz odbyć trzy spotkania przygotowujące do sakramentu małżeństwa, chcesz nauczyć się lub skonsultować w temacie metod planowania rodziny (pracujemy w met. polskiej – dr Kramarek oraz met. Prof. Josefa Roetzera) lub dowiedzieć się, jak dbać o swoje zdrowie prokreacyjne czy przygotować się do poczęcia dziecka.

Terapeuta NEST, specjalista z komunikacji w rodzinie

Aneta Rams

to specjalista dla Ciebie, jeżeli przeżywasz ból po stracie bliskiej osoby, dziecka (także przed jego narodzinami), lub jesteś po doświadczeniu traumy. Umów się na spotkanie także w przypadku codziennych problemów wychowawczych, gdy masz poczucie, że nie potrafisz dogadać się ze swoim dzieckiem; także gdy masz problemy na gruncie komunikacji z innymi ludźmi – nauczysz się, jak słuchać, by inni chcieli o Ciebie mówić, i jak mówić, by inni chcieli słuchać.

Aneta Rams terapeuta NEST
Beata Bochnia terapeuta rodziny

Terapeuta rodzin

Beata Bochnia

umów się na spotkanie, jeżeli Twój związek lub rodzina przeżywa kryzys, konflikt, nie możecie się dogadać, macie nieprzepracowane sytuacje z przeszłości, jesteście rodziną rekonstruowaną bądź w czasie rekonstrukcji. Przyjdź także, jeżeli potrzebujesz konsultacji wychowawczych, w zakresie poprawy relacji dziecka z rodzicami, z opiekunami, a także z grupą rówieśniczą, poprawy stanów emocjonalnych i pokonywania trudności szkolnych itp.

Mediator, coach

Anna Stępień

To specjalista dla Ciebie, jeżeli doświadczasz konfliktów i chcesz się nauczyć konstruktywnej komunikacji. Umów się na wizytę również razem z osobą, z którą macie trudności we wzajemnym porozumieniu się – zarówno w małżeństwie, w innych relacjach rodzinnych, społecznych itp. Umów się również, gdy potrzebujesz wsparcia w określeniu swoich celów i procesie zmiany.

Marta Michalik neurologopeda pedagog_-
Beata Bochnia terapeuta rodziny

Psycholog

Barbara Malinowska, Izabela Matczak

to specjalista dla Ciebie, jeżeli Twoje dziecko przejawia problemy wychowawcze, ma trudności szkolne oraz w relacjach z rówieśnikami. Pracuje terapeutycznie w bezpiecznych dla młodej osoby warunkach, umożliwiając poznanie i zrozumienie siebie, co ułatwia rozwój i uzyskanie zmian w problematycznych obszarach.

Terapeuta TSR, doradca życia rodzinnego

Dominika Warmuz

To specjalista dla Ciebie, jeżeli poszukujesz rozwiązania konkretnej, trudnej sytuacji, w jakiej się znalazłeś. Umów się na spotkanie, jeżeli potrzebujesz pomocy w wydobyciu swoich mocnych stron i wykorzystaniu ich do poradzenia sobie z problemem.

Marta Michalik neurologopeda pedagog_-
terapeuci uzależnień

Terapeuta uzależnień i współuzależnień

Artur Torbiński

to specjalista dla Ciebie, jeśli jesteś osobą uzależnioną, bądź podejrzewasz, że jesteś na drodze by taką się stać. To także odpowiednia osoba, jeśli masz w rodzinie, otoczeniu kogoś uzależnionego i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić. Uzyskasz tu także pomoc, gdy doświadczasz przemocy ze strony osoby bliskiej.

Pedagog, neurologopeda

Marta Michalik

To specjalista dla Ciebie, jeżeli masz problemy wychowawcze ze swoim dzieckiem, dziecko ma trudności w nauce, w szkole oraz w relacjach z rówieśnikami. Umów się na wizytę także, jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo, martwisz się, czy nie ma opóźnionego rozwój mowy, jest niepełnosprawne i potrzebuje wsparcia nerologopedy. Pomoże także, w przypadku zaburzeń mowy i komunikacji o podłożu neurologicznym zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Możesz przyjść także wtedy, gdy potrzebujesz rozmowy, wsparcia, konsultacji, bo czujesz, że ciężko Ci samemu udźwignąć zaburzenia w rozwoju dziecka i swoje własne kłopoty.

Marta Michalik neurologopeda pedagog_-
Beata Bochnia terapeuta rodziny

Pedagog, trener TUS, doradca rodziny

Klaudia Wolak-Cierniak

umów się na spotkanie, jeśli masz trudności wychowawcze, potrzebujesz rozwinąć kompetencje rodzicielskie, chcesz wspomóc dziecko w funkcjonowaniu szkolnym. Otrzymasz pomoc jeśli dziecko przejawia trudności emocjonalno- społeczne (adekwatne wyrażanie emocji, nawiązywanie relacji rówieśniczych, trudności w zachowaniu, nieśmiałość).

Logopeda

Renata Prok

to specjalista dla Twojego dziecka, jeżeli ma ono wady wymowy, potrzebuje terapii logopedycznej bądź jeśli chcesz po prostu zdiagnozować czy jego wymowa jest prawidłowa. Logopeda udzieli Wam informacji z zakresu profilaktyki wad wymowy, zdiagnozuje problemy logopedyczne, wesprze w pracy z dzieckiem.

Logopeda Renata Prok
Beata Bochnia terapeuta rodziny

Dyrektor

doradca życia rodzinnego, nauczyciel NMRP wg met. Roetzera, doradca żywieniowy

Agata Szymkowiak

umów się na spotkanie, jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak za pomocą tego co i jak jesz, poprawić swoje zdrowie i samopoczucie, umów się również, jeżeli chcesz nauczyć się rozpoznawać biomarkery swojej płodności w prosty, naturalny i skuteczny sposób (wg metody prof. Josefa Roetzera) – zarówno jeżeli przygotowujesz się do założenia swojej rodziny, jak i wówczas, gdy chcesz po prostu lepiej poznać swój organizm.

Bezpłatne i anonimowe porady Specjalistów

ul. Orla 32, 59–300 Lubin (na terenie parafii św. Maksymiliana Kolbego)

Doradca życia rodzinnego

terminy spotkań ustalane podczas rejestracji telefonicznej

Doradca żywieniowy

terminy spotkań ustalane podczas rejestracji telefonicznej

Terapeuta rodzin

środa, 16:30-19:30

Logopeda

wtorek, 12:00-13:00
lub termin ustalany podczas konsultacji telefonicznej

Terapeuta TSR

wtorek, 16:30-17:30

Terapeuta NEST

piątek 16:00-17:00

Psycholog

I środa miesiąca, 16:00-17:00
czwartek 18:00-19:00

Pedagog

poniedziałek, 16:00-17:00
I i III czwartek miesiąca, 16:00-17:00

Terapeuta uzależnień

co drugi poniedziałek, 16:00-18:00

Coach, mediator, doradca zawodowy

terminy spotkań ustalane podczas rejestracji telefonicznej

UDZIAŁ W PIERWSZYM SPOTKANIU ZE SPECJALISTĄ JEST MOŻLIWY WYŁĄCZNIE PO WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI TELEFONICZNEJ.

Kolejne wizyty odbywają się po ustaleniu z Klientami, również poza powyższym harmonogramem.
Zadzwoń, jeśli chcesz zarejestrować się na spotkanie,
a terminy z grafiku powyżej są dla Ciebie nieodpowiednie – postaramy się znaleźć dla Ciebie odpowiedni czas!