Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

Nieśmiałość to problem, który często bywa bagatelizowany przez otoczenie dziecka. W szkole taki uczeń nie sprawia większych problemów, nie jest “kłopotliwy”. Jeżeli jednak jesteś rodzicem dziecka nieśmiałego, to możesz być zaniepokojony trudnościami w nawiązywaniu relacji przez Twoją pociechę, jej kłopotami z wystąpieniami publicznymi, wypowiadaniem się na forum. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wspierać rozwój dziecka nieśmiałego, jakie Twoje zachowania mogą ułatwić, a jakie – utrudnić kontakt z dzieckiem, to zapraszamy na warsztaty!

Warsztaty poprowadzi Klaudia Wolak-Cierniak, żona, mama, pedagog, realizator programu wspierania rozwoju psychospołecznego dzieci nieśmiałych. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Polskie Inicjatywy Poradnicze”, finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2023-2033. Projekt jest realizowany w partnerstwie z Fundacją Przestrzeń Lokalna, Fundacją Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” oraz LGD Trygon „Rozwój i Innowacja”.

Ostatnie

Inne wpisy