Specjaliści dyżurujący w naszej Poradni to:

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiczną, udział w spotkaniach ze specjalistami jest możliwy wyłącznie po wcześniejszej rejestracji telefonicznej lub bezpośrednio u specjalisty. Powoli wracamy do spotkań stacjonarnych, jednak w dalszym ciągu istnieje możliwość spotkania zdalnego (telefonicznego bądź przez komunikator internetowy).

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Poradnią – pomożemy w doborze specjalisty, formy spotkania i wyznaczymy dogodny termin!

Doradcy Życia Rodzinnego

Doradca Życia Rodzinnego

Mirosława Jagiełło, Agata Szymkowiak, Agnieszka Mowińska

to specjalista dla Ciebie, jeżeli chcesz lepiej rozumieć przyszłego męża/żonę, chcesz odbyć trzy spotkania przygotowujące do sakramentu małżeństwa, chcesz nauczyć się lub skonsultować w temacie metod planowania rodziny (pracujemy w met. polskiej – dr Kramarek oraz met. Prof. Josefa Roetzera) lub dowiedzieć się, jak dbać o swoje zdrowie prokreacyjne czy przygotować się do poczęcia dziecka.

Fizjoterapeuta – doradca żywieniowy

Karolina Bochnia

to specjalista dla Ciebie, jeżeli chcesz skonsultować dolegliwości układu ruchu, poznać ćwiczenia odciążające kręgosłup czy też przeciążone partie mięśni, albo potrzebujesz rady na temat zdrowego trybu życia i właściwego odżywiania się. Porady nie obejmują zabiegów!

Karolina Bochnia fizjoterapeuta
Beata Bochnia terapeuta rodziny

Terapeuta rodzin

Beata Bochnia

umów się na spotkanie, jeżeli Twój związek lub rodzina przeżywa kryzys, konflikt, nie możecie się dogadać, macie nieprzepracowane sytuacje z przeszłości, jesteście rodziną rekonstruowaną bądź w czasie rekonstrukcji. Przyjdź także, jeżeli potrzebujesz konsultacji wychowawczych, w zakresie poprawy relacji dziecka z rodzicami, z opiekunami, a także z grupą rówieśniczą, poprawy stanów emocjonalnych i pokonywania trudności szkolnych itp.

Renata Prok

to specjalista dla Twojego dziecka, jeżeli ma ono wady wymowy, potrzebuje terapii logopedycznej bądź jeśli chcesz po prostu zdiagnozować czy jego wymowa jest prawidłowa. Logopeda udzieli Wam informacji z zakresu profilaktyki wad wymowy, zdiagnozuje problemy logopedyczne, wesprze w pracy z dzieckiem.

Logopeda Renata Prok
sztuka rozmowy w malzenstwie

“Sztuka rozmowy w małżeństwie”

para z Ruchu Spotkania Małżeńskie (Paulina i Łukasz Czukiewscy)

to specjaliści dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz pomocy w nawiązywaniu i rozwijaniu komunikacji w małżeństwie, pogłębieniu wzajemnej relacji i zrozumienia męża i żony. Pomagają stworzyć okazję do pogłębienia wspólnoty dwojga ludzi ze sobą i z Bogiem. Para nie prowadzi spotkań przygotowujących do sakramentu małżeństwa.

Terapeuta NEST, specjalista z komunikacji w rodzinie

Aneta Rams

to specjalista dla Ciebie, jeżeli przeżywasz ból po stracie bliskiej osoby, dziecka (także przed jego narodzinami), lub jesteś po doświadczeniu traumy. Umów się na spotkanie także w przypadku codziennych problemów wychowawczych, gdy masz poczucie, że nie potrafisz dogadać się ze swoim dzieckiem; także gdy masz problemy na gruncie komunikacji z innymi ludźmi – nauczysz się, jak słuchać, by inni chcieli o Ciebie mówić, i jak mówić, by inni chcieli słuchać.

Aneta Rams terapeuta NEST
psychoterapeuta Wioleta Szpilewska

Psychoterapeuta

Wioleta Szpilewska

to specjalista dla Ciebie, jeżeli Twoje dziecko przejawia problemy wychowawcze, ma trudności szkolne oraz w relacjach z rówieśnikami. Pracuje terapeutycznie w bezpiecznych dla młodej osoby warunkach, umożliwiając poznanie i zrozumienie siebie, co ułatwia rozwój i uzyskanie zmian w problematycznych obszarach.

Radca prawny

Paweł Pundyk

to specjalista dla Ciebie, jeżeli potrzebujesz informacji prawnych z zakresu prawa cywilnego (w tym zobowiązań, spadków i darowizn), prawa rodzinnego i opiekuńczego (w tym spraw małżeńskich i alimentacyjnych), prawa spółek handlowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa ubezpieczeniowego.

Radca prawny Paweł Pundyk
magda saniewska terapeuta uzależnień

Terapeuta uzależnień i współuzależnień

Magdalena Saniewska

to specjalista dla Ciebie, jeśli jesteś osobą uzależnioną, bądź podejrzewasz, że jesteś na drodze by taką się stać. To także odpowiednia osoba, jeśli masz w rodzinie, otoczeniu kogoś uzależnionego i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić. Uzyskasz tu także pomoc, gdy doświadczasz przemocy ze strony osoby bliskiej.

Prawnik kanonista, duszpasterz

ks. Grzegorz Ropiak

to specjalista dla Ciebie, jeśli potrzebujesz informacji i porad w zakresie prawa kanonicznego (m. in. stwierdzania ważności małżeństwa).

prawnik kanonista

Bezpłatne i anonimowe porady Specjalistów

ul. Orla 32, 59–300 Lubin (na terenie parafii św. Maksymiliana Kolbego)

Doradca Życia Rodzinnego