“Ukryty skarb” – warsztaty dla dorosłych

Tym razem zaproszenie na warsztaty kierujemy do wszystkich dorosłych, którzy chcą odnaleźć w sobie ukryty skarb. Będziemy bowiem zajmować się poczuciem własnej wartości i wspólnie wypracujemy odpowiedzi na pytania:
– czym jest poczucie własnej wartości,
– skąd je wziąć,
– jak nad nim mądrze pracować.
Zajęcia poprowadzi Aneta Rams, żona, mama, terapeuta NEST.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy pod numerem telefonu Poradni.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Polskie Inicjatywy Poradnicze”, finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2023-2033. Projekt jest realizowany w partnerstwie z Fundacją Przestrzeń Lokalna, Fundacją Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej” oraz LGD Trygon „Rozwój i Innowacja”

Ostatnie

Inne wpisy

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

ieśmiałość to problem, który często bywa bagatelizowany przez otoczenie dziecka. W szkole taki uczeń nie sprawia większych problemów, nie jest “kłopotliwy”. Jeżeli jednak jesteś rodzicem dziecka nieśmiałego, to możesz być zaniepokojony trudnościami w nawiązywaniu relacji przez Twoją pociechę, jej kłopotami z wystąpieniami publicznymi, wypowiadaniem się na forum. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wspierać rozwój dziecka nieśmiałego, jakie Twoje zachowania mogą ułatwić, a jakie – utrudnić kontakt z dzieckiem, to zapraszamy na warsztaty!