Startują zapisy na Trening Umiejętności Społecznych (TUS)!

W ramach projektu “Więzi, które leczą” finansowanego przez Fundację KGHM Polska Miedź od września startujemy z Treningiem Umiejętności Społecznych (TUS) dla dzieci z klas I-III. Będzie to cykl 10 cotygodniowych spotkań, w ramach których dzieci pod opieką pedagoga i psychologa będą kształtować swoje umiejętności wchodzenia w relacje, uczyć się akceptowalnych metod rozwiązywania konfliktów, funkcjonowania w społeczności szkolnej i pozaszkolnej. Już teraz można zgłaszać chęć uczestnictwa w Treningu – zachęcamy do kontaktu, ponieważ liczba miejsc, z uwagi na komfort uczestników, jest bardzo mocno ograniczona. Zainteresowanych umówimy na indywidualne spotkania wstępne przed treningiem, już w wakacje – kontaktujcie się z nami telefonicznie! Udział w TUS oraz w spotkaniach indywidualnych jest bezpłatny dzięki wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź.

Ostatnie

Inne wpisy

Zmęczeni autyzmem – wypalenie rodziców

Zmęczeni autyzmem – wypalenie rodziców

Zapraszamy na długo oczekiwane, pierwsze w tym roku warsztaty dla rodziców – tym razem dla bardzo szczególnej grupy! Na spotkanie, które poprowadzi Marta Michalik, pedagog z olbrzymim doświadczeniem w pracy z dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu zapraszamy rodziców dzieci właśnie z tego rodzaju trudnościami.

Życzenia wielkanocne

Życzenia wielkanocne

Nadziei, która płynie ze zmartwychwstania, niezniszczalnej radości z faktu bycia kochanym bardziej niż “po grób” oraz wielu Bożych łask na czas Triduum...