Wychowanie w pigułce – dla rodziców krótko i na temat – warsztaty

5 czerwca (sobota) proponujemy Wam niesamowicie skondensowaną “petardę” warsztatową: “Wychowanie w pigułce – dla rodziców krótko i na temat”. To propozycja specjalnie dla tych, którzy nie mają możliwości uczestniczyć w długich, kilkutygodniowych cyklach warsztatowych, ale są w stanie wygospodarować jeden wieczór, by dowiedzieć się w krótkim czasie jak najwięcej!

Spotkanie składa się z 3 sesji warsztatowych (każda po godzinie) – można zapisać się na wszystkie, a można również dołączyć na wybrane – w zależności od możliwości i chęci. Spotkanie poprowadzi dr Beata Bochnia, szczegóły znajdziecie na plakacie. Spotkanie odbywa się przez Teams – online, zapisać się można wysyłając mail na: poradniajbm@diecezja.legnica.pl . Zapraszamy – przygotujmy się razem do wakacji, kiedy spędzamy z dziećmi więcej czasu! Warsztaty są bezpłatne dzięki Fundacji KGHM Polska Miedź.

Ostatnie

Inne wpisy

Rodzicu, odpuść! – spotkanie dla zmęczonych rodziców

Rodzicu, odpuść! – spotkanie dla zmęczonych rodziców

Jeżeli czasem jesteś jako rodzic zmęczony wszechobecnymi wymaganiami, jakie Cię otaczają, tym co powinieneś i musisz… Jeżeli masz czasem wrażenie, że w gąszczu wychowawczych zaleceń i zasad gubi się dobro dziecka i Wasza relacja… Jeżeli tak jest, to zapraszamy na wykład dr Beaty Bochni, terapeuty rodziny i pedagoga, pt. “Rodzicu, odpuść!”.