Warsztaty DZIECKO, RODZIC I EMOCJE

9 marca zapraszamy na pierwsze w tym roku warsztaty -“Dziecko, rodzic i emocje”. Poprowadzi je pani Klaudia Wolak-Cierniak, pedagog. Warsztaty są skierowane do rodziców dzieci w wieku od późnego przedszkolaka do ucznia około IV klasy SP.

Świat emocji jest niezwykle barwny i bogaty. Zdarza się jednak, że w tym świecie zarówno rodzice jak i dzieci czują się zagubieni, bezsilni. Warto więc uczyć siebie i dzieci odczytywania, nazywania, rozumienia emocji oraz ich wyrażania i uwalniania (zwłaszcza tych nieprzyjemnych). Jak to robić – dowiecie się na warsztatach. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na samopoczucie (zdrowie) i relacje w rodzinie, będziecie bliżej siebie i innych!

Udział w warsztatach jest bezpłatny – spotkanie jest finansowane ze środków Gminy Miejskiej Lubin.

Ostatnie

Inne wpisy

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

ieśmiałość to problem, który często bywa bagatelizowany przez otoczenie dziecka. W szkole taki uczeń nie sprawia większych problemów, nie jest “kłopotliwy”. Jeżeli jednak jesteś rodzicem dziecka nieśmiałego, to możesz być zaniepokojony trudnościami w nawiązywaniu relacji przez Twoją pociechę, jej kłopotami z wystąpieniami publicznymi, wypowiadaniem się na forum. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wspierać rozwój dziecka nieśmiałego, jakie Twoje zachowania mogą ułatwić, a jakie – utrudnić kontakt z dzieckiem, to zapraszamy na warsztaty!