Propozycja na kwarantannę – #ksiazkanawarsztat !

Kochani! Mamy dla Was coś nowego!
Bardzo żałujemy, że nie możecie przyjść na warsztaty, że nie możemy ich dla Was przeprowadzić w tradycyjnej formie, zatem zapraszamy Was: weźcie książkę na warsztat! #ksiazkanawarsztat
Przez ostatnie tygodnie codziennie polecaliśmy Wam pozycje książkowe, z których korzystamy w Poradni, które uważamy za wartościowe – może zechcecie się zainspirować? Może tegoroczna jesień, kiedy więcej niż zwykle przebywamy w domowych pieleszach, stanie się dobrym czasem na dobrą książkę? Zachęcamy do przeglądnięcia naszych propozycji!

Ostatnie

Inne wpisy

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

ieśmiałość to problem, który często bywa bagatelizowany przez otoczenie dziecka. W szkole taki uczeń nie sprawia większych problemów, nie jest “kłopotliwy”. Jeżeli jednak jesteś rodzicem dziecka nieśmiałego, to możesz być zaniepokojony trudnościami w nawiązywaniu relacji przez Twoją pociechę, jej kłopotami z wystąpieniami publicznymi, wypowiadaniem się na forum. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wspierać rozwój dziecka nieśmiałego, jakie Twoje zachowania mogą ułatwić, a jakie – utrudnić kontakt z dzieckiem, to zapraszamy na warsztaty!