Propozycja na kwarantannę – #ksiazkanawarsztat !

Kochani! Mamy dla Was coś nowego!
Bardzo żałujemy, że nie możecie przyjść na warsztaty, że nie możemy ich dla Was przeprowadzić w tradycyjnej formie, zatem zapraszamy Was: weźcie książkę na warsztat! #ksiazkanawarsztat
Przez ostatnie tygodnie codziennie polecaliśmy Wam pozycje książkowe, z których korzystamy w Poradni, które uważamy za wartościowe – może zechcecie się zainspirować? Może tegoroczna jesień, kiedy więcej niż zwykle przebywamy w domowych pieleszach, stanie się dobrym czasem na dobrą książkę? Zachęcamy do przeglądnięcia naszych propozycji!

Ostatnie

Inne wpisy

Warsztaty dla rodziców – wyjątkowo w Legnicy!

Warsztaty dla rodziców – wyjątkowo w Legnicy!

Marzycie, aby Wasze dzieci naprawdę Was słuchały? Macie dość codziennych negocjacji o wykonanie najprostszych czynności? A może po prostu chcecie powalczyć o dobrą relację z dzieckiem? To warsztaty dla Was – wyjątkowo, tym razem – w Legnicy!

Warsztaty dla rodzin rekonstruowanych

Warsztaty dla rodzin rekonstruowanych

Rodzina rekonstruowana – rodzina, która próbuje się odrodzić po rozstaniu, rozwodzie, także w relacjach z dziećmi współpartnera i jego rodziną… Jeżeli taką tworzysz, to z pewnością wiesz, jakie to niełatwe! Te warsztaty są zatem dla Ciebie!