Nasze wykłady w szkołach Zagłębia Miedziowego – tak było!

Zanim jeszcze koronawirus pokrzyżował nasze (i nie tylko nasze) plany na tę jesień, udało nam się przeprowadzić kilka wykładów dla rodziców w ramach naszego projektu “Nie boimy się kryzysów” finansowanego przez Fundację KGHM Polska Miedź. We współpracujących z nami szkołach w Legnicy i Lubinie odbyły się wykłady, na których nasi specjaliści opowiadali, jak radzić sobie z buntem nastolatka, jak zapobiec i jak rozpoznać depresję u dziecka, czy też jak komunikować się z pociechą, by wzmacniać wzajemną relację. Wykłady budziły bardzo duże zainteresowanie, i mamy nadzieję, że już niebawem będziemy mogli kontynuować tę część naszego projektu!

Ostatnie

Inne wpisy

Warsztaty dla rodziców – wyjątkowo w Legnicy!

Warsztaty dla rodziców – wyjątkowo w Legnicy!

Marzycie, aby Wasze dzieci naprawdę Was słuchały? Macie dość codziennych negocjacji o wykonanie najprostszych czynności? A może po prostu chcecie powalczyć o dobrą relację z dzieckiem? To warsztaty dla Was – wyjątkowo, tym razem – w Legnicy!

Warsztaty dla rodzin rekonstruowanych

Warsztaty dla rodzin rekonstruowanych

Rodzina rekonstruowana – rodzina, która próbuje się odrodzić po rozstaniu, rozwodzie, także w relacjach z dziećmi współpartnera i jego rodziną… Jeżeli taką tworzysz, to z pewnością wiesz, jakie to niełatwe! Te warsztaty są zatem dla Ciebie!