My razem Centrum Pomocy – Ми разом Центр допомоги

Jeżeli w obecnej sytuacji ktoś z Was zastanawia się, jak pomóc, albo wie, że ktoś, kto się tutaj schronił potrzebuje pomocy – warto zajrzeć na stronę: https://www.facebook.com/CentrumPomocyKGHM/

W jednym miejscu znajdziecie inicjatywy pomocowe na terenie Zagłębia Miedziowego. Niezależnie, czy potrzebny jest tłumacz, pomoc psychologiczna, lokal, czy może chcecie oddać rzeczy dla potrzebujących albo zaoferować transport – odnajdziecie tam rzetelne informacje aktualizowane na bieżąco.

Centrum Pomocy tworzy Grupa Kapitałowa KGHM w ramach pomocy dla uchodźców, jak i mieszkańców Ukrainy, wspólnie z organizacjami pozarządowymi. Jego siedziba znajduje się przy Stowarzyszeniu Centrum Formacji Rodziny przy ul. Jana Pawła II 58 w Lubinie.

A my przypominamy, że u nas każdy, kto przebywa na terenie Zagłębia Miedziowego może liczyć na wsparcie. Niezależnie od narodowości, tak, jak zawsze!

Ostatnie

Inne wpisy

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

ieśmiałość to problem, który często bywa bagatelizowany przez otoczenie dziecka. W szkole taki uczeń nie sprawia większych problemów, nie jest “kłopotliwy”. Jeżeli jednak jesteś rodzicem dziecka nieśmiałego, to możesz być zaniepokojony trudnościami w nawiązywaniu relacji przez Twoją pociechę, jej kłopotami z wystąpieniami publicznymi, wypowiadaniem się na forum. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wspierać rozwój dziecka nieśmiałego, jakie Twoje zachowania mogą ułatwić, a jakie – utrudnić kontakt z dzieckiem, to zapraszamy na warsztaty!