Moje dziecko jest (nie)śmiałe! – warsztaty dla rodziców

Nieśmiałość to problem, który często bywa bagatelizowany przez otoczenie dziecka. W szkole taki uczeń nie sprawia większych problemów, nie jest “kłopotliwy”. Jeżeli jednak jesteś rodzicem dziecka nieśmiałego, to możesz być zaniepokojony trudnościami w nawiązywaniu relacji przez Twoją pociechę, jej kłopotami z wystąpieniami publicznymi, wypowiadaniem się na forum. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wspierać rozwój dziecka nieśmiałego, jakie Twoje zachowania mogą ułatwić, a jakie – utrudnić kontakt z dzieckiem, to zapraszamy na warsztaty!

Warsztaty poprowadzi Klaudia Wolak-Cierniak, żona, mama, pedagog, realizator programu wspierania rozwoju psychospołecznego dzieci nieśmiałych. Udział w zajęciach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy. Warsztaty odbywają się w ramach zadania publicznego finansowanego przez Gminę Miejską Lubin.

Ostatnie

Inne wpisy

Działamy dalej!

Działamy dalej!

Wraz z rokiem 2023 rozpoczynamy po raz kolejny realizację zadania "Pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej poprzez prowadzenie Specjalistycznej...