Darowizna z Fundacji KGHM Polska Miedź

Miło nam poinformować, że nasza Poradnia otrzymała darowiznę z Fundacji KGHM Polska Miedź na realizację projektu “WIĘZI, KTÓRE LECZĄ – profilaktyka kryzysów emocjonalnych i społecznych wśród mieszkańców Zagłębia Miedziowego”

W ramach tego projektu czekają Was spotkania indywidualne z psychologiem, terapeutami i pedagogiem, a także – nowość! Pierwszy raz w historii naszej Poradni przeprowadzimy pełen cykl treningu umiejętności społecznych (TUS) dla dzieci! Szczegóły już niebawem!

Wszystko po to, by wesprzeć Was w tworzeniu i pielęgnowaniu więzi i relacji, które będą wspierające, ubogacające i będą chronić Was przed kryzysami emocjonalnymi i społecznymi. Dziękujemy za zaufanie Fundacji KGHM.

Ostatnie

Inne wpisy

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

Moje dziecko jest (nie)śmiałe – warsztaty

ieśmiałość to problem, który często bywa bagatelizowany przez otoczenie dziecka. W szkole taki uczeń nie sprawia większych problemów, nie jest “kłopotliwy”. Jeżeli jednak jesteś rodzicem dziecka nieśmiałego, to możesz być zaniepokojony trudnościami w nawiązywaniu relacji przez Twoją pociechę, jej kłopotami z wystąpieniami publicznymi, wypowiadaniem się na forum. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wspierać rozwój dziecka nieśmiałego, jakie Twoje zachowania mogą ułatwić, a jakie – utrudnić kontakt z dzieckiem, to zapraszamy na warsztaty!