Poradnia Św. Jana Pawła II w Legnicy

poradnia jp2

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna niesie pomoc małżeństwom, rodzinom, dzieciom i młodzieży. Poradnia pomoże również narzeczonym przygotować się do sakramentu małżeństwa. W czasie spotkań ze specjalistami można uzyskać informację, pomoc i wsparcie. Do poradni zgłosić się może każdy, kto potrzebuje rozmowy i troskliwego podejścia do człowieka. Poradnia prowadzi również warsztaty, grupy wsparcia i spotkania o różnej tematyce. W poradni można również nauczyć się naturalnej metody rozpoznawania płodności.

Terapia pozytywna

Z radością informujemy, że od 1 kwietnia w naszej Poradni przyjmować będzie nowy terapeuta, który będzie pracować z osobami indywidualnymi i z parami metodą psychoterapii pozytywnej.

Dyżur terapeuty w każdy poniedziałek od 19- 21, oczywiście po wcześniejszej rejestracji. Zapraszamy!

Porady psychodietetyka

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że do naszego dołączył psychodietetyk, który pomoże poradzić sobie z problemami odżywiania, z zajadaniem stresu i zmotywuje do poprawy nawyków żywieniowych. Podpowie także jak odpowiednio podejść do zmiany diety i jak radzić sobie z emocjami dotyczącymi odżywiania.  Te i wiele innych porad można uzyskać u naszego psychodietetyka. Zapraszamy!

Witamy

Serdecznie witamy na stronie Specjalistycznej Poradni Rodzinnej im. św. Jana Pawła II w Legnicy.

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem dyżurujących w poradni specjalistów.

Prosimy o wczęśniejsze umawianie wizyt mailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy!