Poradnia Św. Joanny Beretty Molli w Lubinie

poradnia jbm

Specjalistyczna Poradnia Rodzinna służy fachową pomocą rodzinom, małżeństwom, narzeczonym oraz osobom przeżywającym trudne życiowe sytuacje. Specjaliści pełniący w niej dyżury udzielają informacji i porad w zakresie komunikacji w rodzinie i małżeństwie, mediacji, prawa,prawa kościelnego, medycyny, psychologii i pedagogiki oraz naturalnych metod rozpoznawania płodności.

Kolejne warsztaty z komunikacji w rodzinie

Termin kolejnych warsztatów z komunikacji w rodzinie, prowadzonych przez panią Anetę Rams, pojawi się już niebawem - prosimy o cierpliwość. Zainteresowanie warsztatami jest tak duże, że najprawdopodobniej zostanie zorganizowana dodatkowa sesja warsztatowa, by mogli skorzystać wszyscy chętni. Dokladne informacje na ten temat opublikujemy wkrótce, zachęcamy do śledzenia naszej strony www oraz profilu na Facebooku: fb.com/poradniajbm.

Zmiana terminu wykładu

Uwaga: wykład w ramach Szkoły Rodzica "Z dzieckiem o TYCH sprawach - nieco o wychowaniu do odpowiedzialnego rodzicielstwa" w dniu 6.02.2018 w SP nr 10 jest przeniesiony na 20 marca 2018, na godz. 17:00. Przepraszamy i zachęcamy do udziału w wykładzie w nowym terminie!

Grupa wsparcia dla uzależnionych

uzaleznieni2018

Szkoła Rodzica - cykl spotkań z naszymi specjalistami

SzkolaRodzica ogolny page 001